Продавав повітря: китаєць заробив 600 тисяч доларів за рік

02.02.2019 18:27 0

Продавав повітря: китаєць заробив 600 тисяч доларів за рік

Жителі великих міст, які страждають від смогу, мають змогу вдихнути чисте гірське повітря тільки з банки.
Про це пише СобКор.
Китаєць Ян Цзе з міста Паньань провінції Чжецзян продає чисте повітря, «упаковане» в банки за допомогою вакуумної технології. За рік він продав 470 тисяч таких банок на загальну суму близько 4 млн юанів ($600 000).
Торгівля чистим повітрям в основному спрямована на туристів і жителів міст, які потерпають від частого смогу.
Ян Цзе збирає свіже повітря в гірському районі на території міста Паньань, де ступінь покриття лісом становить 93%. Крім того, в горах Паньань є водосховище площею 2 млн кв. м, що забезпечує присутність в повітрі негативних іонів.
Концентрація кисню в банці повітря сягає понад 90%.
Читайте також: Довоєнний Mercedes продадуть за 40 тисяч доларів. Фото
Бізнесмен розповів, що процес виробництва однієї банки повітря розділяється на кілька етапів: збір повітря, дезінфекція, ультрафіолетове опромінення, збільшення тиску і т. д.
Зазначається, що 70% покупців Ян Цзе – це жителі північного Китаю, де якість повітря погіршується зазвичай в період з листопада до березня наступного року. Крім того, Ян Цзе експортує повітря і в Японію, Південну Корею, Іспанію, США та ін.
За словами Ян Цзе, він пишається тим, що продає чисте повітря, вироблене на своїй батьківщині. Однак, каже бізнесмен, він водночас бажає, щоб його бізнес погіршувався – тоді це буде свідчити, що екологічна обстановка покращується.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гибридный сорт пиона Do Tell Искусственные цветы для ритуальных услуг Можно ли доверять микрофинансовым организациям Широкий ассортимент битумной черепицы, для покрытия крыш Грузоподъемное оборудование которому можно доверять

Последние новости