Анджеліна Джолі поділилася секретами виховання дітей

29.12.2018 14:51 0

Анджеліна Джолі поділилася секретами виховання дітей

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі – не тільки успішна зірка та Посол доброї волі ООН, але й щаслива матуся 6 дітей.
Про це пише СобКор.
Днями у відвертому інтерв'ю знаменитість розповіла про виховання нащадків.
Акторка, яка воліє більше говорити про роботу з журналістами, аніж про особисте життя, здивувала прихильників. Зірка заявила, що саме поява дітей спонукала її зайнятись гуманітарною місією.
"Діти змушують вас рости і приносять в життя частинку неприборканої стихії... Всі мої діти по-хорошому неслухняні. Це цікаво і прекрасно. Я не хочу, щоб вони були абсолютно слухняними маленькими людьми, які говорять тільки те, що доречно. Вони повинні знайти себе", – розповіла Анджеліна Джолі.
Акторка зізналась, що її батьки мали таку ж методику у вихованні. Тому Анджеліна Джолі з посмішкою згадує свої бунтарські роки, що додали їй впевненості та хоробрості.
Читайте також: Анджеліна Джолі розповіла правду про шлюб з Бредом Піттом
Я була юним панком. Мені подобалася ідея боротьби за свої ідеали, за те, в що вірю. Подобалося бути хороброю в житті, в своєму виборі, подобалася здатність зробити щось по-своєму. Я не відчуваю, що сильно змінилася в цьому сенсі, – додала Анджеліна Джолі.
Водночас знаменитість заявила, що оберігає дітей від впливу соціуму. Тому 17-річний Меддокс, 15-річний Пакс, 13-річна Захара, 12-річна Шайло і 10-річні близнюки Нокс і Вів'єн не мають своїх сторінок в соцмережах. Окрім цього, вони мають обмеження у перегляді телебачення.
"Ми остання сім'я, якої немає на Facebook... Мої діти бачили новини про себе, в яких правда була спотворена, тому в них особливе ставлення до того, хто говорить правду і яка вона насправді", – розповіла Джолі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Отдых с максимальной пользой и невероятными эмоциями Организация «Летнего кинолагеря мира» Садовая техника: Высоторезы Коллекция брендовой сантехники от английской компании Покупка и продажа антиквариата онлайн

Последние новости