YouTube провів масштабну чистку ботів: хто постраждав найбільше

20.12.2018 13:26 0

YouTube провів масштабну чистку ботів: хто постраждав найбільше

YouTube провів чистку каналів популярних блогерів по всьому світу.
Сервіс відписав від відеоблогеров «накручених» і неактивних підписників, передає компанія Kedoo з посиланням на власне дослідження. Про це пише daily-news.com.ua
Експерти аналітичного сервісу Kedoo проаналізували понад тисячу каналів по всьому світу, розділивши їх на дві групи: з числом глядачів від 100 тисяч до одного мільйона і більше мільйона.
Серед каналів-мільйонників YouTube заблокував близько 10,84 млн осіб, або 0,18% від їх сумарної аудиторії. Найбільше втратив індійський канал iGyaan, присвячений високим технологіям – близько 152 тисяч підписників. У японського MEGWIN TV видалили 101 304 «мертві душі», у американського 5-Minute Crafts – 97 621.
Наступні 500 каналів, які мають менше 1 млн підписників, втратили майже 8 млн користувачів, або 3,38% від їх загальної аудиторії. В абсолютний топ-5 серед головних жертв увійшли індійські канали, які «схудли» на понад 100 тисяч кожен. Найбільш злісні блогери, за версією Kedoo, мешкали в Туреччині – деякі з них втратили до 80% всієї аудиторії. Імовірно, це були боти.
Серйозних втрат зазнав канал українського політика Юлії Тимошенко, 44% підписників якого, на думку YouTube, були ботами.
Читайте також: У Португалії поліцейські влаштували бійку перед парламентом
Зокрема, кількість підписників каналу Тимошенко за один день впала на більш ніж 47 000, тобто зі 106 226 до 59 198.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Разнообразная посуда для вашего ресторана Ресторан Black Market – рай для гурманов Что нужно знать при покупке квартиры Два режима для фанатов виртуального футбола Путешествия в любой уголок планеты с Best-tour

Последние новости