Стало відомо, коли резервістів розпустять по домівках

19.12.2018 16:46 0

Стало відомо, коли резервістів розпустять по домівках

Резервісти першої черги, які здійснюють підготовку у навчальних центрах, поїдуть додому до різдвяних свят, якщо не буде загроз вторгнення агресора на територію України.
Про це йдеться у повідомленні Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України у Facebook, передає daily-news.com.ua
"У разі зниження загроз, щодо вторгнення агресора на територію України, всі резервісти убудуть до різдвяних свят додому та зустрінуть їх у колі своїх сімей і рідних", - йдеться у повідомленні.
У Генштабі поінформували, що до восьми навчальних центрів Збройних сил України направлено більше трьох тисяч військовозобов’язаних із всіх куточків нашої країни.
Читайте також: На Миколаївщині троє молодиків згвалтували неповнолітню
Підготовка здійснюється резервістів за 42 військово-обліковими спеціальностями та більше ніж 120 різними спеціалізаціями (посадами).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный ассортимент запасных частей для ремонта бытовой техники Где заказать оборудование для шведского стола? Лучшее место для полезного досуга вашего ребенка в Херсоне Быстрое и комфортное получение биометрического паспорта Качественные планшеты в Украине с гарантией

Последние новости