2019-й може стати найспекотнішим роком в історії людства – вчені

07.12.2018 21:07 2

2019-й може стати найспекотнішим роком в історії людства – вчені

Фаза Ель-Ніньйо вже розпочалася, пробуджуючи екстремальні погодні умови, які і так погіршилися через зміну клімату, та збільшуючи шанси, що 2019 рік буде найспекотнішим в історії.
Про це пише видання National Geographic, повідомляє daily-news.com.ua
Ель-Ніньйо – це потепління поверхневих вод східної частини Тихого океану. Наслідки Ель-Ніньйо були більш значними в останні роки через глобальне потепління, і ці впливи будуть гіршими, оскільки температури продовжують зростати, повідомляє недавнє дослідження в журналі Geophysical Research Letters.
Чотири найспекотніші роки в історії були у період з 2015 по 2018 роки, що зумовлено збільшенням викидів вуглекислого газу, які також досягли рекордного рівня, за даними Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО), пише National Geographic.
Потепління у світі означає все більше і більше проявів руйнівної стихії та небезпечних погодних умов, таких як спека, лісові пожежі, засухи, затоплення та нищівні шторми. У 2018 році в Північній півкулі було 70 тропічних циклонів, або ураганів, що більше за середнє значення попередніх періодів, яке становила 53, інформує видання.
Читайте також: Вчені відкрили революційний метод накопичення енергії
Потужні і часто рекордні шторми спричинили спустошення, завдали величезних економічних збитків та призвели до втрат людських життів. Теплові хвилі також призвели до вражаючої втрати продуктивності в 2018 році, тому що часто було занадто спекотно не тільки щоб працювати, а й навіть виходити на вулицю, пояснює National Geographic.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Легальная работа в Словакии – свободные вакансии Оригинальное поздравление близких людей Где купить качественные средства защиты растений Дистанционная подготовка к поступлению в чешские вузы. Результаты 2020 года Развлечения с лицензиями и бонусы в онлайн казино Кинг

Последние новости