Ідеальний шпагат: Алла Костромічова показала "клас"

24.11.2018 22:26 0

Ідеальний шпагат: Алла Костромічова показала

Українська супермодель і суддя програми "Топ-модель по-українськи" Алла Костромічова часто ділиться з шанувальниками новинами зі свого життя.
Про це пише СобКор.
Дівчина часто публікує відверті фотографії, якими демонструє відмінну фігуру і довгі ноги.
Так, в цей раз Алла Костромічова опублікувала на своїй сторінці фотографію, зроблену на пляжі. На ній модель позує в купальнику сидячи на шпагаті. Така поза підкреслює відмінну фігуру і довгі ноги моделі. Для занять спортом Алла обрала ідеальне місце – на свіжому повітрі біля моря, під пальмою.
Читайте також: Алла Пугачева показала стройные ноги в коротких шортах
На моделі червоний боді, який підкреслює пружні сідниці і плоский живіт. Костромічова зачесала волосся назад і склала в пучок, щоб не заважало її зарядці. У підписі до фотографії Алла написала: "Відчуття задоволення від свого здорового тіла замінити не можна нічим". Шанувальники в захваті від нової фотографії української моделі і засипали її компліментами в коментарях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купите насос или помпу по выгодной стоимости Солнечные электростанции собственного потребления и их возможности Итальянские купальники по доступным ценам Идеальная новостройка в Броварах глазами инвестора — современная и комфортная Подземное путешествие на глубину 280 метров

Последние новости