Укравтодор озвучив колосальну ціну хороших доріг

22.11.2018 7:59 0

Укравтодор озвучив колосальну ціну хороших доріг

На ремонт доріг необхідно більше 1 трлн грн, вважає радник глави Укравтодору.
Щоб відремонтувати всі дороги в Україні потрібно понад 1 трлн грн. Як передає інтернет-видання Хроніка.інфо, таку цифру озвучив радник голови Укравтодору Олександр Кава, пише видання daily-news.com.ua
За його словами, 600 млрд грн необхідно для доріг державного значення, ще майже стільки ж для доріг місцевого значення, які з 1 січня передані в сферу відповідальності облдержадміністрацій.
"Сумарно це більше трильйона, оскільки 94% доріг, якщо ми говоримо про дороги державного значення та місцевого значення, які перебувають в неналежному стані", - зазначив Кава.
Він додав, що основним інвестором в розвиток дорожньої галузі в усіх розвинених країнах є держава і органи місцевого самоврядування. Інвестори можуть приходити на невеликі проекти, вважає Кава.
Влітку цього року Кава озвучував цифру в 2 трлн грн.
Читайте також: Новий закон про "валюту": що зміниться для українців
Нагадаємо, на будівництво нових доріг з держбюджету на 2019 рік планується виділити 55 млрд грн. 4,6 млрд грн на будівництво доріг надано міжнародними донорами. У 2018 році на ремонт доріг в Україні виділено 47 млрд грн. За ці гроші планується відновити близько 4 тис. Км автодоріг.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить качественный скважинный насос Быстрый выбор подарков ко дню Святого Валентина Список нотариусов и нотариальных контор в Киеве Эффективная наружная реклама Огромный ассортимент качественного электроинструмента

Последние новости