Усміхнений буйвол став новою зіркою Мережі

17.11.2018 1:57 0

Усміхнений буйвол став новою зіркою Мережі

Він підніме настрій і вам.
Сурат Фаекет, фермер з Чайнат (Таїланд), і сам не проти посміхнутися перед фотокамерою, але тепер у нього є ще й дуже усміхнений друг, передає видання daily-news.com.ua
Незважаючи на те, що чоловік і його буйвол на прізвисько Тонгкум стали зірками інтернету, Сурат розповів, що ніколи не прагнув до слави. Колись фермер вирощував цукровий очерет, але його господарство практично розорилося, і він почав міркувати, як жити далі.
Чоловік відвідував кілька державних семінарів по сільському господарству і тваринництву, і саме на ньому в результаті вирішив зупинитися, адже буйволів він любив з самого дитинства.
Один з підопічних Сурата виявився настільки товариським, що чоловік швидко подружився з ним, тим більше, що у Тонгкума є цікава особливість — він уміє дуже комічно посміхатися.
Читайте також: Мережа шокована вчинком президента Ісландії
Тепер чоловік розводить буйволів і продовжує радувати своїх шанувальників в соціальних мережах новими фотографіями. Сурат додав, що він всього лише робить свою справу, але якщо комусь подобається розглядати знімки, що ілюструють фермерську повсякденність, то він завжди готовий надати всім бажаючим нові подробиці свого життя.
Усміхнений буйвол став новою зіркою Мережі

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Встраиваемые холодильники Bosch по доступной цене Замок для сейфа в каждый дом Минеральные удобрения от компании Макош Как создать интернет-магазин? Сдавай металлолом во благо экологии и экономики родины

Последние новости