США пригрожує зупинити реалізацію проекту "Північний потік 2"

13.11.2018 15:28 1

США пригрожує зупинити реалізацію проекту

Вашингтон має достатньо коштів, щоб загальмувати реалізацію проекту «Північний потік-2», заявив посол США при ЄС Гордон Сондленд.
За його словами, проект газопроводу - є геополітичним і поставить Європу в уразливе становище, пише виданн daily-news.com.ua
«Коли європейці уразливі, то США теж стають уразливі. Ми не хочемо, щоб взимку відключився газ через кризу. Ми не хочемо, щоб європейці виявилися цієї ситуації », - пояснив Сондленд позицію Вашингтона, виступаючи в Брюсселі.
«Якщо ЄС не зрозуміє цю логіку, то президент США може використовувати безліч інших інструментів, які є в нашому розпорядженні, я не буду зараз їх перераховувати, щоб зупинити цей проект», - заявив Сондленд.
За його словами, у США «є багато інструментів».
Читайте також: Власники "євроблях" вимагають від президента ветувати новий закон
«Північний потік - 2» передбачає будівництво газопроводу потужністю 55 мільярдів кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Запчасти для автомобилей марки Mazda Оригинальные запчасти для ремонта телефонов Prestigio Доставка цветов в Запорожье Когда возможно закрыть проблемный бизнес с помощью экспресс-ликвидации Как нужно одеваться этой зимой, чтобы не замерзнуть?

Последние новости