Названо виробників, які більше не випускатимуть дизельні авто

05.11.2018 1:37 8

Названо виробників, які більше не випускатимуть дизельні авто

Автомобілі з дизельними двигунами багато років були дуже популярні. Але останнім часом їх продажі, особливо в Європі, постійно знижуються.
Про це пише СобКор.
Причина – нові стандарти з викиду СО2 і скандали, в які були залучені дизельні машини. Наразі вже 13 автовиробників оголосили про те, що вони відмовляються від дизелів.
Volvo
Volvo не розробляє нові покоління своїх дизелів. Через кілька років у цього бренду взагалі не буде дизельних моделей. Зараз Volvo належить китайцям, які оголосили, що будуть робити акцент на гібриди і електромобілі.
Toyota
У березні нинішнього року під час Женевського автосалону компанія Toyota оголосила про те, що вона поступово відмовиться від дизельних автомобілів. При цьому японці продовжать випускати і розробляти гібридні моделі з бензиновим мотором.
Suzuki
Suzuki поступово відмовляється від дизельних автомобілів. Невеликий позашляховик Jimny нового покоління, наприклад, має в своїй лінійці двигунів тільки бензинові агрегати.
Smart
Smart планує до 2022 року випускати тільки електромобілі. Це будуть маленькі, але дуже сучасні автомобілі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка бутового камня в Харькове Услуги электрика в Одессе Лучший софт на лучшем игровом портале Почему секционные ворота – это лучший вариант для автомобильного бокса? Информационный портал о славянах

Последние новости