На Луганщині триває підземний страйк шахтарів

28.10.2018 10:29 1

На Луганщині триває підземний страйк шахтарів

У Луганській області 16 гірників шахти імені Капустіна ДП "Лисичанськвугілля" десяту добу страйкують на глибині 600 метрів під землею, вимагаючи виплатити зарплати.
Про це пише СобКор.
"Сьогодні на шахті “ім. Г.Г. Капустіна” стався обвал. Завалило шостий західний польовий відкаточний штрек. В результаті огляду місця аварії, попередньо зроблено висновок, що завалено 10 погонних метрів гірничої виробки.
Саме у цій виробці знаходяться 16 протестувальників. Вони не збираються покидати місце свого перебування. Гірники оцінили ситуацію та зробили висновок, що в них є два запасних виходи на поверхню", - написав Волинець.
Читайте також: Сотні таксистів протестували в Рівному. Відео
Нагадаємо, що підземний страйк шахтарів розпочався 19 жовтня 2018 року. Спочатку під землею на знак протесту залишилися 18 гірників першої зміни, потім до них приєдналися 15 шахтарів другої зміни. Заборгованість перед гірниками Шахти ім. Капустіна перевищує 126 млн 862 тис. грн.
Представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській та Донецькій областях Павло Лисянський опублікував відеозвернення від шахтарів.
У свою чергу, омбудсмен Людмила Денісова звернулася до Міненерговугілля та Держпраці щодо необхідності вжиття невідкладних заходів для виплати заборгованості з зарплати.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Разработка дизайна упаковки Как правильно выбрать и где купить качественный детский матрас Услуги строительства для вашего бизнеса Трудоустройство в Польше с гарантиями Перевод с/на немецкий язык

Последние новости