Британській телеведучій відмовили в роботі через розмір грудей

23.10.2018 11:26 4

Британській телеведучій відмовили в роботі через розмір грудей

Відома британська телеведуча Керол Вордерман розповіла про недостойну поведінку керівництва каналу «Бі-бі-сі» по відношенню до неї.
Журналістка повідомила в інтерв’ю ITV, що на початку її кар’єри представник цього ЗМІ відмовив їй в наймі на роботу через «недостатньо великі груди». Про це пише daily-news.com.ua
За словами 57-річної Вордерман, вона неодноразово стикалася з утисками. Коли їй було трохи більше 20 років, вона призначила робочу зустріч одному з керівників «Бі-бі-сі».
Чоловік запізнився на годину, поклав ноги на робочий стіл і заявив, що її груди недостатньо великі. «У тебе немає шансів», – сказав він. До цього моменту Вордерман вже кілька років успішно вела телепередачу Countdown на Channel 4.
За словами журналістки, в кінці XX століття в тележурналістиці панувала неприємна атмосфера, в якій чоловіки постійно гнобили дівчат. Зараз 57-річна Вордерман дозволяє собі ходити на вечірки і «відриватися», як завжди того хотіла.
Жінка впевнена, що саме тому вона зараз не хоче заводити ніякі відносини. Завдяки розвитку суспільних поглядів вона нарешті може зайнятися собою, не боячись докорів.
Читайте також: Ці фізичні вправи активують роботу мозку
Вордерман прославилася як ведуча телепередачі Countdown. Вона була обличчям шоу протягом 26 років. Зараз журналістка займається іншими проектами, в тому числі веде щорічну премію Pride of Britain.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Высококачественные каркасные дома Поиск профессиональных врачей по городам Как выбрать 3D телевизор Клеим флизелиновые обои грамотно Интересные варианты фотосессии для девушек

Последние новости