«Зупинимо сепаратистів»: на Закарпатті вивісили провокативні білборди

20.10.2018 20:45 0

«Зупинимо сепаратистів»: на Закарпатті вивісили провокативні білборди

У Закарпатській області з'явилися білборди із надписом “Зупинимо сепаратистів” під фотографіями лідерів угорської нацменшини регіону.
Про це пише СобКор.
Він назвав це провокацією і повідомив, що правоохоронці розшукують, хто із місцевих жителів міг виконати таке замовлення.
"Почерк дуже схожий на ті провокації, що вже виникали на Закарпатті із розкручуванням "угорської теми" – коли два роки тому по області з'явилися стели із угорськими надписами. Відтак, ми вбачаємо у цій акції дії російських спецслужб, ймовірно, замовлення виконували місцеві жителі, білборди вони наклеювали без будь-яких попередніх домовленостей із власниками рекламних площ", – сказав Галас.
Читайте також: Клімкін зробив різку заяву стосовно видачі угорських паспортів в Закарпатті
За неофіційною інформацією, по всій області нарахували понад два десятки таких бордів.
На них зображено Василь Брензович, лідер угорської партії КМКС, Йосип Борто, заступник голови Закрапатської облради, та Ілдика Орос, ректор угорського інституту ім. Ф.Ракоці в Берегові.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Преимущества пенопласта Летние шины по доступным ценам Как обезопасить энергопотребление? Продажа вещей секонд-хенд оптом для Польша больше не спешит отказываться от российского газа

Последние новости