Відео військових навчань з оборони узбережжя Азовського моря

14.10.2018 6:55 1

Відео військових навчань з оборони узбережжя Азовського моря

Всього в навчаннях беруть участь 600 військовослужбовців і 150 одиниць техніки.
Військово-морські сили Збройних Сил України на виконання рішення РНБО провели навчання на Азовському морі.
Про це інформує інтернет-видання daily-news.com.ua
Комплексні тактичні навчання різнорідних військових сил з оборони ділянки морського узбережжя, щоб перевірити готовність української армії та інших військових формувань до відбиття можливої ​​російської агресії з морського напрямку на Азові.
У військових навчаннях беруть участь підрозділи морської піхоти, берегової артилерії, армійська авіація, танкові підрозділи Військово-морських Сил України та Сухопутних військ. У навчаннях в тісній координації з ВСУ діють підрозділи Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Всього в навчаннях беруть участь 600 військовослужбовців і 150 одиниць техніки.
На навчаннях були присутні Президент України Петро Порошенко, Секретар РНБО Олександр Турчинов, Міністр оборони Степан Полторак, керівництво Генштабу і оборонних структур.
Після перегляду ходу навчань Петро Порошенко зазначив, що військові "відпрацювали на тверду" дванадцять "і подякував командуванню та особовий склад підрозділів, які брали участь в навчаннях.
Читайте також: Мільйонер похизувався на камеру своєю колекцією Ferrari
"Проінспектував комплексні тактичні навчання сил з оборони морського узбережжя. Наші військовослужбовці готові до відбиття російської агресії з морського напрямку на Азові. Командири здатні якісно планувати і ефективно управляти різнорідними і міжвидовими групами військ при веденні бойових дій на суші, на морі і в повітрі", - написав Президент на сторінці в Facebook.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальное поздравление близких людей Как подать объявление в интернете, чтобы оно работало Кредит под залог автомобиля Big Daddy: 11 дней на Гоа будет веселье Разновидность водостоков и их применение

Последние новости