Москва призначила нового куратора "ЛДНР"

10.10.2018 21:55 2

Москва призначила нового куратора

Новий куратор «Л-ДНР» - Олексій Філатов
Заява про його призначення було озвучено Олексієм Чеснаковим, керівником Центру політичної кон'юнктури.
За його словами, раніше Філатов займався питаннями взаємодії з Південною Осетією, а тепер пішов на підвищення.
Офіційно місцем роботи нового куратора окупованого Донбасу є управління президента РФ з прикордонного співробітництва. Чеснаков уточнив, що Філатову доручено кураторство з гуманітарного та політичного взаємодії з квазіреспублікамі на південному сході України. Так, він буде нести відповідальність за проведення «передвиборної кампанії» в «Л-ДНР».
Як стало відомо, кремлівським керівництвом щодо співпраці з СНД, яке заодно курирує і непідконтрольний Києву Донбас, звільнена майже половина співробітників. На думку експертів, ймовірною причиною може бути зниження ефективності роботи з «республіками».
Джерела українських ЗМІ повідомили, що в РФ думають про суттєвого перегляду форматів роботи з окупованими територіями, а також про серйозне урізання фінансування.
Читайте також: Трамп повідомив, коли відбудеться нова зустріч з Кім Чен Ином
По суті скорочення означають, що управлінням, підконтрольним помічникові президента РФ Владислава Суркова, не в повній мірі будуть контролюватися процеси в «Л-ДНР».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гелиосистемы против высоких тарифов Качественная техника для фото и видео операторов от Fotobym Стильное и красивое белье для женщин Теплоизоляция штукатурного фасада – дань моде или практичность Профессиональная фото студия в Харькове

Последние новости