З’явилися свіжі списки найбільш злісних прогульників Ради

27.09.2018 18:05 1

З’явилися свіжі списки найбільш злісних прогульників Ради

Лише 43% народних депутатів були присутні на всіх пленарних засіданнях Верховної Ради у вересні.
Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація "Комітет виборців України", зраджує daily-news.com.ua.
У повідомленні наголошується, що всі пленарні засідання парламенту відвідали 180 з 423 (43%) нардепів у вересні. Найвищі показники відвідування в Радикальної партії Олега Ляшка та Блоку Петра Порошенка.
— У середньому на засіданнях були відсутні 12% депутатів Радикальної партії Ляшко, 14% — БПП, 16% — "Народного Фронту", 18% — "Батьківщини" і 22% — "Самопомочі" — йдеться в повідомленні.
Найбільший відсоток прогулів в групі "Воля Народу", фракції "Опозиційного блоку" і групі "Відродження". На засіданнях Ради в середньому були відсутні з невідомих причин 38% депутатів "Волі Народу", 29% — "Опозиційного блоку" і 25% — "Відродження".
На пленарному засіданні 20 вересня, під час якого було призначено нових членів Центральної виборчої комісії був найвищий показник відвідуваності за 2018 рік. На момент голосування в залі були відсутні лише 39 депутатів.
Крім того, повідомляється, що 10 депутатів взагалі не були на жодному засіданні. Серед них Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький, Юрій-Богдан Шухевич.
— Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв, — наголошується в повідомленні.
Також не відвідували засідання В'ячеслав Костянтинівський і Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.
Читайте також: Настя Каменських похизувалась формами у відвертій сукні
Офіційно депутати пропустили засідання Ради з невідомих причин. Тобто, не через хвороби або відрядження.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Все для вашей свадьбы Поломоечная машина сделает за вас всю грязную работу Широкий выбор бритв для мужчин по отличным ценам Что подарить на день автомобилиста Насколько безопасна и выгодна дистанционная торговля?

Последние новости