З’явилися свіжі списки найбільш злісних прогульників Ради

27.09.2018 18:05 1

З’явилися свіжі списки найбільш злісних прогульників Ради

Лише 43% народних депутатів були присутні на всіх пленарних засіданнях Верховної Ради у вересні.
Про це повідомляє Всеукраїнська громадська організація "Комітет виборців України", зраджує daily-news.com.ua.
У повідомленні наголошується, що всі пленарні засідання парламенту відвідали 180 з 423 (43%) нардепів у вересні. Найвищі показники відвідування в Радикальної партії Олега Ляшка та Блоку Петра Порошенка.
— У середньому на засіданнях були відсутні 12% депутатів Радикальної партії Ляшко, 14% — БПП, 16% — "Народного Фронту", 18% — "Батьківщини" і 22% — "Самопомочі" — йдеться в повідомленні.
Найбільший відсоток прогулів в групі "Воля Народу", фракції "Опозиційного блоку" і групі "Відродження". На засіданнях Ради в середньому були відсутні з невідомих причин 38% депутатів "Волі Народу", 29% — "Опозиційного блоку" і 25% — "Відродження".
На пленарному засіданні 20 вересня, під час якого було призначено нових членів Центральної виборчої комісії був найвищий показник відвідуваності за 2018 рік. На момент голосування в залі були відсутні лише 39 депутатів.
Крім того, повідомляється, що 10 депутатів взагалі не були на жодному засіданні. Серед них Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький, Юрій-Богдан Шухевич.
— Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв, — наголошується в повідомленні.
Також не відвідували засідання В'ячеслав Костянтинівський і Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.
Читайте також: Настя Каменських похизувалась формами у відвертій сукні
Офіційно депутати пропустили засідання Ради з невідомих причин. Тобто, не через хвороби або відрядження.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор молодежных городских рюкзаков Профессиональные стоматологические услуги в Киеве Лучшие слоты для каждого Восхождение на вершину Эльбрус с настоящими профессионалами Магазин автомобильных запчастей и расходных материалов

Последние новости