В Україні заборонили популярні ліки від застуди

24.09.2018 23:07 0

В Україні заборонили популярні ліки від застуди

Також введена заборона на популярний антисептичний препарат.
Від 20 вересня 2018 року в Україні діє заборона на популярний антисептичний препарат і ліки від застуди.
Про це повідомила прес-служба Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, передає daily-news.com.ua
Йдеться про розчин для зовнішнього застосування "Йод" серії 290418. Виробником ліків є ПрАТ "Фітофарм", Україна. Реєстраційне посвідчення препарату - UA / 8248/01/01. Тимчасова заборона встановили через невідповідність вимогам методів контролю якості до реєстраційного посвідчення.
Йод використовують як антисептичний, подразнювальний засіб, для невеликих ушкоджень цілісності шкіри.
Держлікслужба також заборонила препарат "Лаферобион" серій 10118, 51217. Виробником ліків є ТОВ "ФЗ" Біофарма ", Україна. РП - UA / 13779/02/01. Постійна заборона встановили через відгук виробником зазначених серій, оскільки виявили частковий шлюб Мікродозатори-крапельниць . "Лаферобион" рекомендують для дітей в комплексній терапії гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ).
Читайте також: На Полтавщині від кулаків постраждала волонтерка
Скасували тимчасову заборону з "Спирт етиловий" 70% серій 010318, 021217. Виробник антисептика - Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт", Україна.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Агрегатор Besure.com.ua: ищем надежного страховщика Билеты на отборочный тур чемпионатау мира по футболу Лучший магазин для спортсменов Английский лагерь для ваших детей Недорогие художественные краски

Последние новости