Супрун розповіла про небезпечну іпохондрію

23.09.2018 19:45 0

Супрун розповіла про небезпечну іпохондрію

Уляна Супрун попередила, що надмірне занепокоєння станом здоров’я може зашкодити. Такий синдром називають health anxiety або ж іпохондрія.
Про це пише СобКор.
За її словами, страх захворіти на серйозну хворобу може негативно позначатися на повсякденному житті. Крім того, науковці зазначають, що сама надмірна тривога і стрес підвищують ризики появи реальних, вже не надуманих хвороб, наприклад, серцево-судинних захворювань, а додатковий стрес впливає на появу шкідливих звичок.
Водночас Супрун зазначає, що переживати за своє здоров’я – нормально та корисно, проте коли думки про це стають нав’язливими – це негативно позначається на повсякденному житті людини та її близьких.
Читайте також: Супрун розказала, як подолати післявідпускний синдром
В.о. міністра порадила вести щоденник, у який треба записувати те, що найбільше непокоїть з приводу здоров’я: «Це допоможе проаналізувати ситуацію та зрозуміти, які проблеми варті уваги. Британська служба охорони здоров’я навіть розробила окремий гайд з порадами, як вести такі записи. Наразі ми перекладаємо ці поради та опублікуємо найближчим часом».
Також вона закликала бути обережним з інформацією в інтернеті та не займатись самодіагностикою та самолікуванням.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Польша больше не спешит отказываться от российского газа Прокат автомобиля в Египте — о чем следует знать заранее? Аренда батутов для тимбилдинга Выбор шкафа-купе. Тренд 2018 Замок для сейфа в каждый дом

Последние новости