Норвегія планує перейти на електролітаки

23.09.2018 16:35 3

Норвегія планує перейти на електролітаки

До 2040 року всі польоти авіаліній в Норвегії здійснюватимуться на літаках, двигуни яких – електричні.
Про це пише СобКор.
Цього літа міністр транспорту Норвегії і директор компанії з експлуатації аеропортів разом злетіли в небо над Осло на двомісному Alpha Electro G2.
Уряд Норвегії має намір у найближчі 20 років перевести всі місцеві перельоти на електричні двигуни.
Варто сказати, що значна частина території країни гориста, поблизу узбережжя безліч островів. У зв’язку із цим здійснюється дуже багато польотів на короткі відстані.
Причому політ часто триває від 15 до 30 хв. Переїзди по шосе, залізницею або по морю, як правило, займають більше часу, особливо взимку, коли сніг і лід можуть заважати пересуванню.
Читайте також: Буде доступно всім: відома компанія випустить дешевий електромобіль
У використанні електролітаків є й інші переваги, крім скорочення рівня викидів у атмосферу. Наприклад, маленьким апаратам потрібна коротша злітно-посадкова смуга, а значить, і територія аеропорту може бути менша.
Ці повітряні судна не такі гучні, тому їх можна використовувати в ранній і пізній час доби. І якщо вдасться знизити вагу батарей, то й самі літаки стануть легші. Таким чином, для них потрібно буде менше енергії.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Зручні та комфортні меблі Как выбрать надежный хостинг Зубная паста Марвис — гарантия ослепительной улыбки Достоинства и недостатки квартир в Голосеевском районе Киева Где приобрести цветные контактные линзы по выгодной цене?

Последние новости