Медики розказали про цілющі властивості каш

16.09.2018 17:16 0

Медики розказали про цілющі властивості каш

Злаки мають половину білків і вуглеводів, які є найважливішими компонентами здорового харчування.
Про це пише СобКор.
Учені Гарвардського університету з’ясували: щоденне споживання каші сприятливо впливає на самопочуття людини і збільшують тривалість життя. Тому каші так необхідні в раціоні кожного.
Вівсянка
Вівсяна каша ефективно переробляє токсини і жири, які накопичуються в нашому організмі. Регулярне вживання вівсянки покращує обмін речовин і спалює зайву вагу. Вівсянка відмінно поєднується з молоком, медом, фруктами та сухофруктами.
Рис
Рисова каша сприятливо впливає на розумові здібності, завдяки широкому набору амінокислот, що містяться в ній. Вважається, що неочищений рис набагато корисніше, так як багатий на корисні вітаміни категорії B.
Пшоно
Пшоняна каша – відмінний вибір для профілактики захворювань серцево-судинної системи. Її рекомендують вживати людям, що займаються фізичною активністю. У пшоні міститься величезна кількість вітамінів і мінералів: кальцій, селен, магній, марганець, срібло, залізо, цинк, мідь. Каша відмінно поєднується з горішками і гарбузом.
Гречка
Гречана каша рекомендується людям після важких операцій на шлунково-кишковому тракті. Також її часто радять в якості засобу для схуднення. Вважається, що гречка підсилює чоловічу потенцію. Гречка, як і пшоняна каша, багата на залізо, кальцій, магній і селен. Крім того, в ній містяться вітаміни A і Є.
Перловка
Перлова каша — важливе джерело мелатоніну, який перешкоджає процесам старениям і впливає на почуття бадьорості. У перловцi також містяться вітаміни групи В, вітамін К, вітамін PP.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Реклама твоего дела — быстро, качественно Выбор и поиск барбершопов в Запорожье Сайт, на котором знают толк в аккумуляторах Где купить камеры? Где заказать оборудование для шведского стола?

Последние новости