Названо найкорисніші види горіхів

14.09.2018 12:34 0

Названо найкорисніші види горіхів

Горіхи — одне з кращих джерел рослинних білків.
Горіхи є чудовим джерелом здорових жирів, клітковини і інших корисних речовин. Кожен тип горіха має різні поживні властивості, пише Собкор.
Дотримання дієти, багатої горіхами, може допомогти запобігти виникненню факторів ризику, таких як запалення, при деяких хронічних захворюваннях.
Арахіс
Вживання арахісу — це відмінний спосіб збільшити вміст білка в своєму раціоні. Цей горіх широко доступний і забезпечує організм рядом необхідних поживних речовин. Хоча арахіс відноситься до сімейства бобових, більшість людей вважають його горіхом. Арахіс містить ряд поліфенолів, антиоксидантів, флавоноїдів і амінокислот. Ці компоненти можуть бути корисні для здоров'я людини.
Перевага арахісу також полягає в тому, що він досить дешевий за ціною.
Мигдаль
Мигдаль за останні роки набуває все більшої популярності, і тепер цей продукт досить доступний. Він містить трохи менше білка, ніж арахіс, проте багатий іншими поживними речовинами.
Читайте також:На 60% більше: експорт якого продукту наростила Україна
Мигдаль може стати ідеальною закускою для осіб, які шукають здорову, багату білками альтернативу картопляним чіпсам.
Фісташки
Фісташки містять багато білка і інших життєво важливих поживних речовин. Вони також є джерелом здорових жирних кислот і антиоксидантів.
Популярний «зелений горіх» є насінням дерева фісташки, але його прийнято вважати горіхом через його зовнішній вигляд і смак.
Вживання фісташок благотворно впливає на артеріальний тиск і функцію ендотелію судин, що може привести до зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань.
Кешью
Кешью має кремову текстуру, яка робить його відмінним доповненням до безлічі страв і закусок.
Грецькі горіхи
Волоські горіхи набагато калорійніші за деякі інші горіхи, незважаючи на те, що вони містять меншу кількість вуглеводів. Велика калорійність пов'язана з високим вмістом жиру.
Однак жири в волоських горіхах корисні.
Крім того, вони багаті білком та іншими поживними речовинами.
Фундук
Цей горіх має характерний аромат, який робить його фаворитом для приготування десертів.
Регулярне вживання фундука може допомогти знизити рівень холестерину.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какое издательство в сети лучше выбрать? Ремонт мобильной техники Декор помещений: фотообои, расширяющие пространство Выгодное решение для отопления в доме: твердотопливный котел Как найти честные новости Днепра

Последние новости