Жителі Донецька ридають в паніці: в місті знову когось підривають

14.09.2018 10:00 0

Жителі Донецька ридають в паніці: в місті знову когось підривають

У Донецьку знову лунають вибухи. Так в готелі "Прага" роззброюють "батальйон" російського письменника Захара Прілепіна.
Про це повідомляє daily-news.com.ua з посиланням на Олександра Жучковсткого.
Читайте також: В США вибухнули 39 будинків
За його словами, було чути вибух і стрілянина. Нікого поки не випускають, командир батальйону Сергій Фомченков (Хомич) затриманий.
Жителі Донецька ридають в паніці: в місті знову когось підривають
Також сепаратисти на своїх Telegram-каналах і Twitter повідомляють про те, що разом з Фомченкова був заарештований сепаратист з позивним "Араб". А Прілепіна, Казакову, Тимофєєву і Трапезнікової закритий в'їзд в ДНР.
Жителі Донецька ридають в паніці: в місті знову когось підривають
"Дивна ситуація — вони вели переговори про перехід в Корпус, очікувалося остаточне рішення, але, мабуть, хтось із керівництва батальйону повів себе неадекватно. Сподіваюся, що все в підсумку вирішиться розсудливо", — пише Sergey Belous.
Жителі Донецька ридають в паніці: в місті знову когось підривають
Трохи пізніше Сергій Білоус на своєму каналі уточнив інформацію: "Колега Христина Мельникова (спецкор @EurasiaDaily) здзвонилася з" прілепінцамі "і ось, що дізналася (цитую її матеріал):" Один з офіцерів батальйону, який перебуває зараз в розташуванні, підтвердив факт присутності сторонніх озброєних людей на території бази, і раccказал про подробиці того, що відбувається. "Нас не роззброюють, нас пресують в полк спецпризначення, які переходить під управління МВС, а ми хотіли потрапити під управління Корпусу. Командира батальйону Сергія Фомченкова (" Хомича ") і начальника штабу відтягли кудись, сказали, що до комбрига. Ходять чутки , що комбата нашого хочуть прибрати, тому що у них свій якийсь є. Ми чекаємо результатів від командира батальйону. Коли буде все по ньому ясно, тоді і будемо приймати рішення. Тут поки незрозуміло, що у них зараз за ігрища відбуваються ". Він прокоментував і чутки про шум і вибухи на території «Праги», де знаходиться розташування. "Гранату хтось підірвав у внутрішньому дворі. Я не знаю, для чого, може, провокація була, може, ще щось. Але хлопці мої спокійно до цього поставилися, зайняли оборону і жодного пострілу зараз більше немає".
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Строительные материалы по низким ценам Пастельные цвета в дизайне квартиры Важные аксессуары для ванной комнаты Разрушительные аспекты бизнеса Быстрое и комфортное получение биометрического паспорта

Последние новости