• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Язви, висипи, сльозоточивість: жителі Криму скаржаться на наслідки хімічного викиду

11.09.2018 16:37 0

Язви, висипи, сльозоточивість: жителі Криму скаржаться на наслідки хімічного викиду

Жителі Армянська скаржаться на висипання і виразки в носі.
В тимчасово окупованому Криму в аптеках міста Армянськ через викиди відзначається великий попит на маски. Про це повідомляють Собкор.
Маски також роздають волонтери на вулицях міста.
"Дуже багато беруть. У нас за день весь пак масок пішов. Люди підходять, цікавляться, як користуватися масками. Багато знайомих, які виїхали з міста, тому є деяка тривожність з приводу того, що ми досі тут знаходимося" — зазначила одна з волонтерів.
Читайте також: Екологічна катастрофа в Армянську: люди перебувають в паніці. Фото
Провізор в аптеці підкреслила, що кожен другий скаржиться на одні і ті ж симптоми. "Висипання, сльозоточивість, виразки в носі, обпікає, пече в горлі, носі", — сказала вона.
Нещодавно з Армянська вивезли майже три тисячі дітей. Евакуація з проходила до самих сутінків, не вистачало автобусів. Найменших вивезли набагато пізніше, ніж старших школярів.
Назвати це евакуацією окупанти навідріз відмовилися. Студентів залишили в місті.
Ті, хто виїхав, скаржаться, що їх привезли в моторошні умови.
"Ми поїхали від хімії, а приїхали в номери з тарганами, пилом і брудом, сміттям, обпльованими стінами, не кажучи вже про постільну білизну, стани кімнат в цілому. Радує, що постіль взяли з собою. Невже ми заслуговуємо таке ставлення?! " — підкреслила одна з жінок. Після резонансу в соцмережах частину людей з дітьми переселили в інші оздоровниці.
Деякі незадоволені умовами проживання повернулися додому.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Легализация документов без проволочек Организация обучения за рубежом Одягові металеві шафи від виробника Про види і обов’язки програмістів 1С Как наладить бизнес через интернет

Последние новости