США планували стерти з лиця Землі Москву ядерними ударами — ЗМІ

20.08.2018 12:07 3

США планували стерти з лиця Землі Москву ядерними ударами — ЗМІ

Сполучені Штати Америки планували стерти з лиця Землі Москву ядерними ударами.
Як передає daily-news.com.ua, нове викриття світу приготував колишній американський військовий аналітик і співробітник корпорації «RAND» Деніел Еллсберг, який прославився тим, що в 1971 році передав журналістам секретний збірник «Американсько-в’єтнамські відносини, 1945-1967: Дослідження» (відомий як «Документи Пентагону»).
В його книзі, яка називається “Машина Судного дня: Одкровення розробника плану ядерної війни” йдеться про те, що в 1945 році в плани США входила ядерна атака на СРСР.
За словами Еллсберга, 30 серпня 1945 року генерал-майор Лоріс Норстад, заступник начальника штабу ВПС по плануванню, надіслав генералу Гровсу документ, в якому в якості цілей можливого ядерного удару фігурували головні радянські міста, такі як Москва і Ленінград (на той момент). У документі також зазначалося, скільки бомб знадобилося б, щоб знищити ці міста. Приміром, над Санкт-Петербургом і Москвою повинні були вибухнути по шість бомб.
Відомо, що на той час в розпорядженні США не було шести атомних бомб.
Читайте також: В Анкарі обстріляли американське посольство
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Характеристики и преимущества видеодомофона Commax cdv-35a Сайт с интересными скидками Большой выбор искусственных цветов по лучшим ценам Казино Вулкан Вегас – надежный поставщик азартных игр онлайн Новые возможности в организации управления компаниями

Последние новости