Особливості навчання в Словаччині

Особливості навчання в Словаччині

Якість освіти в Словаччині є високою, а словацьку мову вважають братською до російської або української мов, традиції близькі і ставлення місцевих студентів до іноземних просто відмінне. Однак кількість студентів, що приїжджає вчитися до Словаччини, досить невелика. Історично російськомовні студенти, які прагнуть здобути освіту в Європі, обирають для навчання прикордонні зі Словаччиною держави, головним чином Чехію і Австрію. Причиною такого вибору, як вважають співробітники компанії https://weststudy.com.ua/uk/universitety/preshovskij-universitet-v-preshove/, є недостатня кількість інформації, що характеризує ВНЗ Словаччини, практично відсутність компаній, які професійно займаються освітою російськомовних і україномовних студентів в Словаччині.

Пряшівський університет

Пряшівський університет в Словаччині — це один з кращих вузів країни, заснований в грудні 1996 року шляхом поділу двох університетів. У ньому розташовано досить багато різнопланових факультетів, навчається близько 12 500 студентів. Зовнішній фасад будівлі університету досить незвичайний, його основою виступає залізобетонна конструкція, яка покрита бетонними плитами і доповнена численними вікнами, що виглядає досить вишукано. Цей університет славиться тим, що має давні традиції навчання, які являються невід'ємною складовою викладання. Внутрішній інтер'єр університету дуже гарний, його стіни і стелю прикрашає чудова ліпнина, а підлоги покриті якісним лінолеумом темного кольору. Доповнюють інтер'єр стенди з науково-пізнавальною інформацією та меблі. Також в університеті розташовано багато навчальних аудиторій, кабінети викладачів та передовий спортзал.

Особливості надходження в Словаччині

Іноземці мають право вступити в словацькі вузи на перший курс (бакалавр), маючи повну середню освіту в своїй країні (Росія, Україна), шкільний атестат за 11 клас або інший документ про повну загальну середню освіту. Необхідно надати не тільки сам атестат або диплом, а й документ, що підтверджує його еквівалентність словацькому атестату або диплому (нострифікація входить в пакет послуг weststudy.com.ua).

У більшості вузів, таких як, наприклад, Коменського в Братиславі, для зарахування потрібно пред'явити мовний сертифікат і здати вступний тест. За вашим бажанням Weststudy підбере вам вуз, в якому не доведеться складати іспити, але на даний момент такі можливості обмежені непопулярними факультетами, як аграрні.

Предыдущая новость

Автошкола, которая даёт важные знания и навыки Вывоз мусора: к кому обратиться за услугой? Магазин подарков на любой случай Женские пальто Стелла Поларе – спешите обновить свой гардероб Выгодное получение кредита в Qmoney

Последние новости