Найєм, Заліщук і Лещенко покинули БПП

28.02.2019 15:17 0

Найєм, Заліщук і Лещенко покинули БПП

Народні депутати БПП Мустафа Найєм і Світлана Заліщук подали заяви про вихід з фракції.
Про це пише СобКор.
«Подав заяву про вихід з фракції БПП. Це — формальність. Ми вже давно по різні боки ціннісних барикад. Останні події це лише підтвердили. Я прийшов в політику після революції і навіть формально не хочу бути пов'язаний з тими, хто відкрито очолює контрреволюцію», — заявляє Найєм.
«За чотири з половиною роки я чув п'ятнадцять тисяч разів питання «чому ви в БПП?». У мене на це питання були відповіді, які, втім, мало кому здавалися переконливими. Тепер можна нікого ні в чому не переконувати. Ця сторінка перегорнута», — резюмує Найєм.
Заліщук вказує, що не вважає за можливе залишатися у фракції БПП після скандалу з розкраданнями в оборонній сфері, в яких звинувачують оточення чинного президента Петра Порошенка.
Читайте також: Ляшко и Лещенко устроили нецензурную перепалку в Раде. Видео
«Не вважаю, що мандат — це квиток раба. За останні 4 роки він дав можливість боротися за важливі закони. Наприклад, закон про антикорупційний суд. Але далі нема можливості мати жодної прив’язки до цієї абревіатури. Розкрадання солдат — це за межею», – пише нардеп.
Пізніше заяву про вихід із фракції БПП оприлюднив ще один член міжфракційного об'єднання «Європтимісти» — Сергій Лещенко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить качественные серебряные ложки Потолки Грильято – отличное решение для бизнеса Чем аренда квартиры посуточно в Черкассах интереснее для клиента, нежели номер в гостинице? Продажа вещей секонд-хенд оптом для Прекрасный подарок для мужчины

Последние новости