В Росії пасажирський автобус впав з моста в річку: 20 загиблих

01.12.2019 17:46 7

В Росії пасажирський автобус впав з моста в річку: 20 загиблих

В автобусі перебували 44 людини.
В Забайкальскому краї (РФ) пасажирський автобус Kia Granbird з моста впав на обледенілу річку. За оновленими даними, у результаті аварії загинули двадцять осіб. При цьому, в уряді Забайкальского краю підтвердили загибель 19 чоловік, повідомляє СобКор.
Крім того, є багато постраждалих. За повідомленням влади регіону та департаменту ГО і ПБ Забайкальського краю, понад 20 осіб отримали травми різних ступенів тяжкості. Відомо, що у автобусі перебували 44 людини.
На місці трагедії працюють медики, вертольоти санітарної авіації. Постраждалих відвезли до лікарень міст Нерчинск і Сретенськ.
Читайте також: В Харкові вибухнув газовий балон: є загиблі
За попередніми даними, водій міг не впоратися с керуванням автобуса через проблеми з колесом. Тим часом вже порушено кримінальну справу за статтею «надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший портал про инновационные технологии современности Технический и научно-технический точный перевод С легким паром или как подобрать акссесуары для сауны Почему секционные ворота – это лучший вариант для автомобильного бокса? Детские кроватки от лучших производителей

Последние новости