Пєсков підтвердив дату норманської зустрічі

18.11.2019 16:25 6

Пєсков підтвердив дату норманської зустрічі

Він також анонсував важливу міжнародну розмову Путіна.
У Кремлі підтвердили, що зустріч у нормандському форматі відбудеться 9 грудня в столиці Франції про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков. Він відзначив, що підготовка саміту нормандської четвірки знаходиться на завершальній стадії, повідомляє СобКор.
"Нормандський формат запланований на 9 грудня, це дійсно так, підготовка ведеться і вже вступила в завершальну стадію", — повідомив Дмитро Пєсков.
Крім того, Пєсков попередив про міжнародну розмову Путіна, під час якої йтиметься саме про підготовку до нормандського формату. Втім, про те, з ким розмовлятиме президент РФ, наразі невідомо.
Щодо очікувань від проведення зустрічі Пєсков висловився таким чином:
«Щодо нормандської четвірки я не буду висловлювати якісь очікування: це дуже серйозна зустріч, довгоочікувана», — сказав прес-секретар Кремля.
Читайте також: Пристайко прокоментував можливу зустріч Зеленського і Путіна
Пєсков також нагадав, що у роботі нормандської четвірки було зроблено велику перерву. Через це не варто «ні завищувати очікування, щоб потім не розчаровуватися, ні занижувати, сподіваючись, що все ж підготовка матиме свої результати», — підкреслив він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как быстро взять в аренду хороший автомобиль в Киеве Транспортно-экспедиционные услуги для вас Межкомнатные двери: установка наличников Центр пластической хирургии “GRACE” поможет исполнить вашу мечту Купить хорошие наушники теперь проще

Последние новости