Росія передає Україні захоплені кораблі

17.11.2019 15:58 6

Росія передає Україні захоплені кораблі

Йдеться про захоплені МБАКи і буксир «Яни Капу».
Як стало відомо ЗМІ, в Керчі розпочали буксирувати українські військові кораблі, які захопила Росія у листопаді 2018 року. Спочатку рухатися почалося судно Яни Капу. Потім на буксир взяли катер Бердянськ, повідомляє СобКор.
Заплановано, що передача ще двох катерів і буксиру відбудеться в нейтральних водах Чорного моря. Відомо, що дана операція проходить під контролем кораблів російських прикордонників. Керченський морський вокзал було оточено поліцією.
Пізніше стало відомо, що захоплені українські кораблі вже пройшли під арками Кримського мосту. Відповідне відео також опублікували на YouTube. Наразі кораблі у супроводі російської берегової охорони направляються до місця передачі у нейтральних водах.
«Катери і буксир будуть доставлені в нейтральні води Чорного моря. Після цього представники української сторони зможуть підійти і забрати кораблі», — повідомила російська сторона.
Читайте також: Представник Кабміну в Раді вирішила залишити посаду
Напередодні повідомлялося, що передача кораблів відбудеться за 110 кілометрів від Одеси.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Магазин спортивной одежды Fightplanet Имплантация зубов в Киеве это быстро и безболезненно Клеим флизелиновые обои грамотно 10 причин займатися Пілатесом ВОСХИТИТЕЛЬНАЯ ГЛАЖКА, или как потратить меньше времени на эту рутину

Последние новости