Гончарук прокоментував необхідність земельної реформи

13.11.2019 14:36 6

Гончарук прокоментував необхідність земельної реформи

Прем’єр-міністр України закликав народних депутатів підтримати відкриття ринку землі.
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук назвав причини необхідності відкриття ринку землі. Про своє ставлення до земельної реформи він написав у Facebook, 13 листопада, повідомляє СобКор.
За словами голови уряду, ця реформа відповідає інтересам українців.
«Ми не можемо зробити життя мільйонів громадян, які живуть у селах, краще, якщо нічого не змінювати і не будемо давати можливості людям самостійно розпоряджатися своєю землею. Земельна реформа — це наш виклик!» — відзначив прем’єр.
Він також підкреслив, що дана реформа не є розпродажем української землі. Вона лише дає право українцям самостійно вирішувати долю свого паю: продавати, здавати в оренду, чи працювати на ньому.
Олексій Гончарук також закликав нардепів підтримати відкриття ринку землі.
Нагадаємо, що 13 листопада парламент може в першому читанні розглянути законопроекти про обіг землі.
За словами Гончарука, для створення цих законопроектів були проведені числені консультації і переговори для знайдення оптимального рішення.
Читайте також: У Петрівському завершили перший етап розведення сил
Нагадаємо, що раніше фракція Слуга народу провела засідання за участю президента Володимира Зеленського і прем'єра Олексія Гончарука. Вони обговорювали необхідність скасування мораторію на продаж землі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Арматура для вашего строительства Большой выбор качественных фотообоев Качественные фильтры глубокой очистки топлива Какие виды танцев доступны в Украине Планировка и дизайн квартиры студии

Последние новости