Зеленський звернувся до українців через відкриття ринку землі

11.11.2019 20:19 6

Зеленський звернувся до українців через відкриття ринку землі

Зеленський пообіцяв провести референдум.
Президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення до українців, у якому роз’яснив важливі питання щодо відкриття ринку землі, повідомляє СобКор.
Володимир Зеленський зазначив, що стаття в Конституції, згідно з якою земля є об'єктом володіння українського народу, є обманом. Це зумовлено тим, що українці не можуть купувати в продавати землю.
Президент нагадав, що в таких же умовах перебувають громадяни КНДР, Таджикистану, Венесуели, Куби і Конго.
Зеленський також відзначив, що купувати українську землю зможуть лише громадяни України, а також українські компанії, створені українцями. Можливість купувати землю іноземцям можуть надали лише після всеукраїнського референдуму.
«Іноземці та компанії, які мають серед засновників іноземців, отримають право купувати українські землі тільки у випадку, якщо на це буде дана згода народу України на всеукраїнському референдумі», - підкреслив він.
Читайте також: Трамп пообіцяв оприлюднити ще одну розмову з Зеленським
Крім того, найближчим часом парламент розробить і прийме закон про референдуми.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Хотите быстро и без проблем получить справку о несудимости Как правильно выбрать и где купить качественный детский матрас Аксессуары для мужчин Детские площадки: купить или сделать самому? Стоит ли доверять машинам Alfa Romeo?

Последние новости