Закон про українську мову оцінить Венеціанська комісія

27.10.2019 17:46 6

Закон про українську мову оцінить Венеціанська комісія

Про рішення мають оголосити у грудні.
До Києва прибула делегація Венеціанської комісії. Її зустрів заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар. Головним завданням делегації стане вивчення аспектів впровадження закону про українську мову, повідомляє СобКор.
Експерти також мають підготувати висновок щодо імплементації мовного закону. Рішення мають оголосити на пленарному засіданні, що заплановано на грудень цього року.
Заступник міністра закордонних справ України Василь Бондар зазначив, зо цей закон відповідає українській Конституції. За його словами, прийняття закону також обумовлене питаннями безпеки від російської агресії.
«Україна повністю гарантує захист прав національних меншин і виходить із переконання, що закон про державну мову покликаний розширити можливість для національних меншин грати більш важливу роль в українському суспільстві», - відмітили у міністерстві.
Читайте також: Названі міста України, в яких виявили підвищене забруднення повітря
Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла закон Про забезпечення функціонування української мови як державної 25 квітня. Пізніше, 15 травня він був підписаний Петром Порошенко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Торф для огорода от производителя ЖитомирТорф Минеральная вата в Ужгороде Где можно получить деньги в долг на выгодных условиях Шикарный ассортимент песцовых шуб Как выбрать хороший ноутбук для работы

Последние новости