Україна не буде повторювати заявку в НАТО: названа причина

25.10.2019 23:25 6

Україна не буде повторювати заявку в НАТО: названа причина

Міністр оборони не бачить в цьому практичного сенсу.
В Міністерстві оборони і МЗС вирішили не подавати заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ) повторно. Про це стало відомо в кінці візиту в штаб-квартиру НАТО, повідомляє СобКор.
«Ми можемо підтверджувати і відправляти заяву скільки завгодно, але навіщо? Краще сконцентруватися на практичних результатах», - заявив міністр оборони Андрій Загороднюк.
Заступник міністра закордонних справ Єгор Божок також відзначив, що подавати заявку повторно неефективно. Крім того, уряд вважає діючою заявку, подану Україною у 2008 році.
За його словами, це «метод папуги», який не сприяє серйозній роботі.
«Якщо ми будемо щодня повторювати, що хочемо в НАТО, хочемо ПДЧ, і все - то в результаті ніякого ПДЧ не отримаємо. Тому зараз ми налаштовані на те, щоб, не підтверджуючи цю заявку, досягти військових критеріїв членства в НАТО», - заявив Єгор Божок.
Читайте також: Соціологи з’ясували, кому довіряють українці
Слід відзначити, що таким чином Андрій Загороднюк і Єгор Божок відреагували на заяву екс-президента Петра Порошенка з цього приводу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественный теплый пол под плитку Как выбрать оборудование для домашней системы безопасности? Как правильно выбрать и где купить качественный детский матрас Интересные варианты фотосессии для девушек Растворы для линз от магазина Kievlinza

Последние новости