Володимир і Олена Зеленські зустрілися з президентом Латвії

16.10.2019 20:55 6

Володимир і Олена Зеленські зустрілися з президентом Латвії

Як виглядала перша леді.
Президент України разом с першою леді здійснили офіційний візит до Латвії. У середу, 16 жовтня Володимир і Олена Зеленські відвідали офіційну резиденцію президента Латвії і зустрілися з Егілсом Левітсом. Резиденція знаходиться у Ризькому замку, повідомляє СобКор.
Також вони мають переговорити прем'єр-міністром Кришьянісом Каріньшем і спікером парламенту Інаром Мурнієце. Вже традиційно у закордонних поїздках вони також зустрічаються з представниками української громади.
Перша леді також не залишилася без справ. Вона відвідала Латвійський національний музей мистецтва. Дружина Володимира Зеленського вибрала стриманий костюм для поїздки. Перша леді з’явилася на публіці у сіро-блакитному піджаку і подовженій спідниці. Образ вона доповнила лодочками на невеликих підборах.
Читайте також: Голова парламенту заявив, що Рада більше не буде працювати в турборежимі
Як зазначають модні експерти, Олена Зеленська слідкує за трендами. Так, сіро-блакитний колір і довгі спідниці зараз на піку популярності.


Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Надежная кабельно-проводниковая продукция от «Golden-Cabel» Новостройки Броваров, построенные с любовью: ЖК «Крона Парк» и «Лесной квартал» Где купить качественные серебряные ложки Купить детали на приставку для рапса Рулонные газоны для озеленения парков и садов, создания идеальных покрытий

Последние новости