«Слуга народу» пояснив, чому Україні не треба відмовлятися від формули

07.10.2019 14:45 5

«Слуга народу» пояснив, чому Україні не треба відмовлятися від формули

Україна не зможе без наслідків відмовитися від імплементації так званої формули Штайнмаєра по Донбасу.
Про це пише СобКор.
Глава Комітету парламенту з міжнародних відносин, депутат з фракції "Слуга народу" Богдан Яременко заявив, що прийнята Леонідом Кучмою в Мінську "формула Штайнмаєра" тепер несе для України певні політичні зобов'язання.
"Ми тепер без певних наслідків не зможемо відмовитися від своїх слів", - сказав депутат.
Він зазначив, що лист Кучми Спеціальному представнику голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групй Мартіну Сайдику не є зобов'язуючим, він показує певну позицію.
Читайте також: Нардеп Богуцька детально розповіла про «путч від Порошенка»
"І якщо ми країна, яка себе поважає, ми повинні її дотримуватися. Щось подібне вже зафіксовано в Мінських домовленостях. І самі Мінські домовленості, хоча з моєї точки зору і не є міжнародним договором, але політично вони нас зобов'язують", - підкреслив Яременко.
Так, у преамбулі до двох абзаців самої формули йдеться про її імплементацію в українське законодавство. За словами нардепа, формулювання в законі повинне відображати суть узгодженої "формули Штайнмаєра", але не зобов'язане бути дослівним.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор искусственных цветов по лучшим ценам Каталог оригинальный запасных частей для авто из Китая Терморегулятор – главнокомандующий в бойлере Рекуператор повітря для кожної оселі Стильное и красивое белье для женщин

Последние новости