Вчені розповіли про унікальні властивості натуральної кави

07.10.2019 2:34 6

Вчені розповіли про унікальні властивості натуральної кави

Вчені розповіли про корисні особливості натуральної кави. Деякі люди знають про знеболювальні властивості цього гарячого напою, що збільшують опір організму до різних негативних факторів.
Про це пише СобКор.
Вся справа в кофеїні, здатному приглушити біль. Вчені відразу відзначили, що мова йде про натуральну каву, адже розчинні варіанти не мають таких корисних властивостей.
Цей гарячий напій також є відмінним заспокійливим і допомагає людям справлятися зі стресами, переживаннями.
Фахівці відзначили, що вважати каву наркотиком неправильно. Цей гарячий напій відноситься до аптогенів. Так називають речовини, що підвищують людську опірність різним фізичним, хімічним і біологічним впливам. Саме тому її можна пити під час хвороби, отруєння і відразу після фізичних навантажень.
Читайте також: Науковці розповіли про «магнетизм» пива та кави
Ще одна корисна властивість кави – це підвищення імунітету. Вся річ в прогестерону, речовині, що видаляє з організму вільні радикали. При цьому не варто забувати і про шкоду надмірного вживання цього гарячого напою. Через свій склад він порушує баланс вмісту глюкози в крові, тому до нього краще додавати вершки або цукор.
Також кава негативно позначається на вмісті води в організмі, тому на одну чашку цього напою має припадати велика склянка чистої рідини.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Магазин стройматериалов в Одессе с отличными ценами Быстрое и комфортное получение биометрического паспорта Организация и подготовка свадебных торжеств Як правильно продавати на електронних торгах Снаряжение для подводных путешествий

Последние новости