• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Лікар розповів, що відбудеться з тілом, якщо щодня з’їдати два яйця

03.10.2019 15:35 7

Лікар розповів, що відбудеться з тілом, якщо щодня з’їдати два яйця

Лікар Олександр М'ясников заявив, що однією з важливих умов для довголіття є відсутність зайвої ваги. Існують дуже прості способи скоротити кількість калорій у своєму раціоні.
Про це пише СобКор.
Вранці - два яйця, на обід - овочевий суп. Така їжа добре заповнює шлунок і насичує. Так можна зменшити кількість калорій, споживаних протягом дня без необхідності голодувати.
Смикайте ногами. Якщо є звичка рухати ногами, сидячи за робочим столом, краще не стримуватися. Дослідження показують, що люди, які часто ворушать ногами, щоденно спалюють на 350 кілокалорій більше.
Їжте на самоті. Американський дієтолог Браян Вансинк виявив дивовижний зв'язок: виявляється, коли людина обідає в компанії з рідними або гостями, він може з'їдати на 96% кілокалорій більше, ніж коли їсть одна і більше зосереджена на процесі прийняття їжі.
Не їжте на кухні. Спостереження говорять, що коли люди їдять в обстановці, бачачи каструлі й сковорідки з їжею, вони споживають більше калорій.
Не їжте перед телевізором. Вчені з Університету Массачусетсу дійшли висновку, що люди споживають за день на 300 ккал більше, коли їдять перед телевізором. Фахівці радять дивитися телевізор, стоячи на ногах або крокуючи.
Читайте також: Медики назвали основні симптоми, що сигналізують про серйозні проблеми зі здоров’ям
Рахуйте чіпси та крекери. Всім хочеться шкідливої їжі. У випадку з чіпсами та іншими снеками не треба їсти їх прямо з упаковки - краще відрахувати близько 15 штук і покласти їх собі в тарілку.
Їжте горіхи. Вживання горіхів підтримує тривале відчуття ситості. Жменя горіхів дозволяє щодня «економити» близько 350 кілокалорій.
Візьміть посуд меншого розміру. Якщо почати користуватися тарілками, які на 20% менші, це дозволяє зменшити і кількість споживаної їжі. Щодня таким чином можна привчити себе з'їдати на 400 ккал менше.
Їжте повільно. Згідно з даними, отриманими в експериментах, люди, які починають їсти повільніше, досягають скорочення раціону до 500 кілокалорій в день.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Технологичное оборудование для разлива пива: самая выгодная цена в Украине Выбор и поиск барбершопов в Запорожье Лучший сервисный центр во Львове Психологическое давление или нарушение прав человека со стороны властей Широкий ассортимент профессиональных масок для волос

Последние новости