Аби не вмерти за раз: визначили максимальну кількість енергетичних напоїв

22.09.2019 0:45 6

Аби не вмерти за раз: визначили максимальну кількість енергетичних напоїв

Лікарі встановили, що енергетичні напої в надмірній кількості можуть призвести до смерті та розказали скільки можна випити аби не вмерти.
Про це пише СобКор.
У житті бувають ситуації коли без енергетиків не можна обійтись та вони вкрай необхідні. Однак мало хто знає як правильно їх вживати, аби не захворіти та в найгіршому випадку не померти.
Так, передозування енергетиками викликає тремтіння, дратівливість, м’язовий тремор, прискорене серцебиття. Такий стан може пройти через 6 годин, за умови не вживання в подальшому енергетиків та будь-яких інших напоїв, що містять кофеїн.
Читайте також: Замість кави: що потрібно пити для бадьорості
Летальний наслідок при вживанні енергетику настає якщо випити 10 банок напою. Це пояснюється тим, що в такій кількості енергетика міститься 10 грамів кофеїну. Ця доза є смертельною.
Першими ознаками гострого передозування в даному випадку є блювання, втрата свідомості, порушення ритму серця та зупинка серця.
З огляду на це, лікарі не рекомендують зловживати енергетиками, та при появі хоч однієї з перелічених ознак негайно звертатися до фахівця.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Можно ли держать дома членистоногих Секрет выбора мучных сладостей? Современные вытяжки для кухни с дополнительными функциями Обзор фильма «Изгоняющий дьявола» Основные типы АКБ

Последние новости