Українці в Польщі не відгукнулися на заклик Зеленського під час інавгурації

20.09.2019 8:05 6

Українці в Польщі не відгукнулися на заклик Зеленського під час інавгурації

Частка українських заробітчан, які хочуть переїхати до Польщі, за рік зросла на третину.
Про це пише СобКор.
Дослідження провели EWL. S.A, Фонд підтримки мігрантів на ринку праці EWL і Студія Східної Європи Варшавського університету. Згідно з його даними, кожен третій працівник з України хоче залишитися в Польщі. Понад 40% з них мають вищу та неповну вищу освіту.
Серед аргументів на користь життя в Польщі українці називають високу якість життя - 66,5%, хороший заробіток і кращі перспективи для дітей - 46%.
Понад три чверті респондентів, які обмірковують переїзд у Польщу, вважають, що надання їм дозволу на проживання в Польщі вплине на їх рішення про переїзд.
Читайте також: Інавгурація Зеленського: відомі нові подробиці
Майже дві третини заробітчан, які обмірковують можливість залишитися в Польщі, планують також перевезти в країну свої родини.
Найчастіше українці приїжджають на заробітки до Польщі на підставі робочої візи - 60%. Однак, у порівнянні з торішнім дослідженням, більш ніж на 5% збільшилася частка українських заробітчан, які перебувають у Польщі на підставі безвізового режиму між Україною та ЄС.
Майже 28% респондентів визнали, що стикалися з негативними ситуаціями при оплаті праці та пропозицій роботи, коли справжні умови працевлаштування відрізнялися від заявлених.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Краткосрочные кредиты онлайн без процентов Быстрый выбор подарков ко дню Святого Валентина Дезинфекция рук и поверхностей в коммерческих и медицинских учреждениях Натуральный мед разных сортов от производителя Профессиональные переводы на несколько десятков языков

Последние новости