Гонтарева повідомила, що її будинки палять

18.09.2019 17:27 6

Гонтарева повідомила, що її будинки палять

О третій годині ночі 17 вересня постать у темному одязі перескочила через паркан будинку у селі Гореничі під Києвом, який належить родині колишньої глави Нацбанку Валерії Гонтаревої.
Про це пише СобКор.
Невідомий зловмисник жбурнув у будинок пляшку із запалювальною сумішшю. Рух біля будинку помітив охоронець фірми "Шериф", який у цей час перебував у своєму сторожовому будиночку.
Затримати палія охоронець не зміг та натомість побачив, що будинок охоплений вогнем.
Зловмисник із відстані вистрілив у дім Гонтаревої з петарди, яка і запалила суміш.
Петарду на місці події знайшли, палія – ні.
Останні місяці будинок використовувався як дачний, з квітня 2019-го там ніхто не жив. Ще до початку осені його охороняло 6 людей. Але на момент підпалу на місці був лише один охоронець. Можливо, саме тому вдалося уникнути жертв, хоч сам будинок згорів вщент.
Це не перше майно родичів Гонтаревої, яке постраждало за останній час.
5 вересня у Києві згоріла автівка невістки Гонтаревої. Тоді машину теж підпалили вночі.
Про обидва підпали преса дізналась від самої Валерії Гонтаревої, яка повідомила про них з лондонської клініки.
30 серпня колишню главу НБУ на вулиці британської столиці збив автомобіль. Гонтаревій зробили операцію на нозі, ще одну мають провести незабаром.
Читайте також: Гонтарева подвела итоги своего правления в Национальном банке
Після наїзду на неї авто, екс-глава НБУ не робила ніяких гучних заяв, але після того, як спалили авто її невістки, Гонтарева почала турбуватися за своє життя.
"Вони вже перейшли від словесних погроз до реальних дій", – заявила екс-глава НБУ після підпалу авто.
Під словесними погрозами екс-глава НБУ мала на увазі висловлювання одіозного олігарха Ігоря Коломойського, який після повернення в Україну заявив, що пришле літак у Лондон, щоб вивезти Гонтареву "у приватному порядку".
Екс-глава НБУ розцінила це як погрозу з боку колишнього власника "ПриватБанку", який націоналізували під час її роботи в НБУ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Тренинги по продажам и управлению персоналом Стратегічна екологічна оцінка Кухонная техника - только Braun: 5 причин купить официальную продукцию от немецкого бренда Каталог ручного и электрического инструмента, расходных материалов Недвижимость Житомира и всей Украины как на ладони

Последние новости