«Шнобелівська премія»: які «дива» показали на церемонії

14.09.2019 1:56 6

«Шнобелівська премія»: які «дива» показали на церемонії

Щороку номінанти «Шнобелівської премії» все більше вражають своєю креативністю, втім, як і на цей раз.
Про це пише СобКор.
Церемонія нагородження відбулась 12 вересня у Гарвардському університеті у США. Так, у номінації «хімія» перемогли науковці з Японії, яким вдалось підрахувати денну кількість дитячої слини (пів літра). До дитячої тематики також приєднався інженер, який виготовив пристрій для заміни підгузків.
Читайте також: Названі найбільш дивні та кумедні винаходи року
Переможцями у номінації «економіка» стали голландські дослідники, які зафіксували на банкнотах румунського лея найбільшу кількість мікробів.
Перемігши у номінації «медицина», італійські вчені довели, що вживання автентичної піци запобігає розвитку смертельних хвороб. Визнання у галузі «медична освіта» здобули американські науковці. Вони дослідили звукові пульти для дресирування собак і повідомили, що пристрій покращує навички студентів-хірургів.
Справжнім «вибухом» мозку стало дослідження британця Френсіса Мак-Глоуна з Університету Ліверпуля ім. Джона Мура. Він отримав премію миру за визначення частин тіла, які найприємніше чухати.
Ними виявились щиколотки, спина і передпліччя.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Russian Vulkan-Club: онлайн-казино с большими перспективами Элегантные украшения из серебра Выучи испанский и пупутешествуй без проблем Интерьер в космическом стиле Успейте купить Apple смартфоны по хорошей цене в Comfy!

Последние новости