"Міс Україна 2019": найяскравіші фото першої красуні

13.09.2019 19:49 6

Щорічний конкурс краси "Міс Україна" відбувся 12 вересня, і в результаті голосування журі визначилася переможниця.
Про це пише СобКор.
Новою "Міс Україна" стала 24-річна харків'янка Маргарита Паша.
Зріст дівчини становить 174 сантиметри. Маргарита Паша – майстер спорту з художньої гімнастики, займається йогою і грає на піаніно.
Відомо також, що 2015 року, тобто у віці 20 років, Маргарита Паша вже брала участь в конкурсі "Міс Україна", і тоді дівчині вдалося отримати звання Miss Ukraine International.
Читайте також: Стало відомо ім'я нової "Міс Україна": фото красуні
Маргарита неодноразово зізнавалася, що 2019 року розраховує тільки на перемогу, а про титул "Міс Україна" мріє з дитинства. Дівчина також заявила, що перемога в престижному конкурсі допоможе здійснити ще одну мрію – побудувати спортивний інтернат для дітей-сиріт.
2018 року Маргарита Паша отримала диплом магістра за спеціальністю "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності". Тепер вона має намір отримати другу вищу освіту в Київському інституті міжнародних відносин. Крім того, нова "Міс Україна" в майбутньому планує займатися політичною діяльністю.
Судячи за сторінкою в Instagram, Маргарита Паша складається в романтичних відносинах, проте коханого не показує. "Міс Україна 2019" регулярно публікує знімки з величезними букетами троянд, один з них Маргарита підписала так: "Дякую тобі за все, що ти робиш для мене! У мене немає слів, одні емоції".


Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Карта от IBox Банка на очень выгодных условиях Прекрасный сайт для покупки канцелярии и сувенирной продукции Лучшие виртуальные игры на деньги с реальными выплатами Организация «Летнего кинолагеря мира» Выгодные предложения от суши-бара "Moyogi"

Последние новости