Лікарі повідомили, що в Україні заборонили замінник крові

13.09.2019 1:39 5

Лікарі повідомили, що в Україні заборонили замінник крові

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила всі серії кровозамінника "Полібіолін".
Про це пише СобКор.
Заборону встановили у вівторок, 10 вересня.
Мова йде про "Полібіолін", ліофілізат для розчину для ін'єкцій по 0,5 г у флаконах № 10 всіх серій виробництва "Станція переливання крові м. Горлівки".
Заборонили всі серії ліків "Полібіолін" через факт виявлення на території України серії 02112017, яка не була зареєстрована. Відомство зазначило, що препарат "Полібіолін" не був зареєстрований в Україні.
Читайте також: В Україні заборонили популярні ліки від кашлю
Під заборону також потрапив "Імуноглобулін людини антистафілококовий рідкий, розчин для ін'єкцій" по 3 мл в ампулах №10, всіх серій.
Виробником ліків є Комунальний заклад охорони здоров'я "Донецька обласна станція переливання крові", Україна. Заборонили препарат через те, що він не був офіційно зареєстрований на території країни.
Препарат використовують як етіотропний та імуностимулюючий засіб для лікування захворювань стафілококової етіології у дітей і дорослих.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

КАК ФОРМИРУЮТСЯ ЦЕНЫ НА ГАЗ НА УКРАИНСКОМ РЫНКЕ Присяжный переводчик в Киеве Розслідування українського Держфінмоніторингу визнали найкращим у світі - Черкаський Ігор Борисович Компания "Мегарент": сдача авто в аренду, сотрудничество с владельцами машин, желающих сдать свое авто Виртуальный Вегас у вас дома: играй и побеждай легко!

Последние новости