«Співаю синові»: Тодоренко захопилася піснею Могилевської

12.09.2019 21:37 6

«Співаю синові»: Тодоренко захопилася піснею Могилевської

Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram.
Про це пише СобКор.
Нещодавно знаменитість виставила трепетне відео, виконавши хіт Наталії Могилевської "Місяць" під гітару коханого чоловіка Влада Топалова.
Так, артистка зізналася, що саме на "Фабриці зірок" Могилевська розглянула в ній талант, а в подяку за це Регіна співає цю пісню як колискову синові.
Читайте також: Тодоренко розповіла, як «побила горшки» з Топаловим
"Для мене пісня Наталії Могилевської «Місяць» має особливе значення. Коли я другий раз прийшла на кастинг «Фабрики Зірок», саме Наталія Могилевська розглянула в мені — маленькій, смішний і кучерявій дівчинці, майбутнього артиста. І я дуже вдячна їй за те, що вона повірила в мене і дала мені цей шанс. І тепер її пісню «Місяць» я співаю своєму маленькому синові як колискову, під яку він щовечора засинає", — трепетно підписала Тодоренко.
Фолловери залишилися в захваті і не змогли стримати емоцій:
«Співаю синові»: Тодоренко захопилася піснею Могилевської

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выдача лицензии на оптовую торговлю алкоголем за кратчайшие сроки Широкий ассортимент траурной атрибутики из камня Ремонт техники Apple любой сложности Как выбрать безопасные детские игрушки для ванной? Вступительный этап в безграничный мир

Последние новости