США вимагають від Кремля звільнення всіх українців

08.09.2019 22:36 6

США вимагають від Кремля звільнення всіх українців

Державний департамент Сполучених Штатів окремою заявою закликав Росію негайно звільнити всіх полонених українців разом із представниками кримськотатарської громади.
Про це пише СобКор.
Окрім цього у Вашингтоні хотіли б бачити "більш активний діалог між РФ та Україною".
Речниця Держдепу США Морган Ортагус привітала звістку про звільнення 35 полонених Росією українців в обмін на 35 утримуваних Україною осіб. Про це мовиться у заяві, оприлюдненій 8 вересня на сайті Посольства США в Україні.
Читайте також: Яблонський розповів, як Сенцову повернутись у професію
Ортагус зазначила, що США постійно закликали звільнити 24 українських моряків, затриманих Росією у листопаді 2018 року. А також і Олега Сенцова та інших політв'язнів. "Ми вітаємо те, що вони повернулися додому", – мовиться в заяві.
Ми закликаємо Росію негайно звільнити всіх інших українців, включно із представниками кримськотатарської громади, які все ще несправедливо ув’язнені, – наголосила речниця Держдепу.
Поруч із цим у США "хотіли би бачити ознаки більш активного діалогу між Росією та Україною". "Ми підтримуємо зусилля президента Зеленського і закликаємо Росію виконати всі свої зобов'язання у рамках мінських домовленостей", – підсумували у Держдепартаменті США.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Замок для сейфа в каждый дом Канцелярия для вашего офиса Телевизионные смарт приставки Мужские ветровки для спорта: типы и особенности Фильтры сепараторы

Последние новости