Дизайн української студії увійшов до шортлиста Dezeen Awards 2019

04.09.2019 23:15 5

Дизайн української студії увійшов до шортлиста Dezeen Awards 2019

Проєкт української студії архітектури та дизайну Yakusha Design потрапив до шортлиста найвпливовішого журналу про архітектуру та дизайн Dezeen у категорії "Інтер'єри малих робочих просторів".
Про це пише СобКор.
Їхній проєкт лекторія Ya Vsesvit буде боротися за приз разом з дизайн-студіями з Австралії, Великої Британії, Норвегії та Малайзії.
"Найвпливовіший журнал про архітектуру та дизайн Dezeen оголосив кращі інтер’єри 2019 року. У категорії малих офісних приміщень усього 5 офісів зі всього світу, серед яких — наш", - написала Yakusha Design.
Читайте також: Pink виступить на церемонії Brit Awards
Монохромний робочий простір Ya Vsesvit створила українська архітекторка і дизайнерка Вікторія Якуша.
Він поєднує архітектурну студію, лекційний зал та дизайнерську галерею. Простір має різні текстури, матеріали та фактури. Його стіни оброблені глиняною штукатуркою за старовинними технологіям, футуристичним покриттям з нержавіючої сталі. Також для проєкту використані камінь та цегла.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Casino X дает всем игрокам установку на успех Новостройки Броваров, построенные с любовью: ЖК «Крона Парк» и «Лесной квартал» Вартість юридичних послуг в Києві Культиватор или мотоблок что выбрать Позаботьтесь о ребёнке, приобретите ему средство для передвижения в Sigma-line

Последние новости