На Венеційському фестивалі 2019 покажуть українські фільми

28.08.2019 23:15 6

На Венеційському фестивалі 2019 покажуть українські фільми

Венеційський фестиваль, який вже 76-й рік поспіль проходить на італійському острові Лідо, розпочався сьогодні та триватиме до 7 вересня включно.
Про це пише СобКор.
Організатори раніше представили офіційну програму показів фільмів, які також боротимуться за головну перемогу – Золотого лева.
Офіційний перелік кінозаходів з'явився на офіційному сайті Венеційського фестивалю ще 24 липня. Його також було представлено на офіційній прес-конференції в Римі, де програмний директор Венеційського кінофестивалю Паоло Баратта і директор Альберто Барбера оголосили список фільмів, відібраних для огляду.
Читайте також: «Паразити»: про що йдеться у стрічці, що перемогла на Каннському фестивалі
У програму Венеційського фестивалю увійшли одразу три українські фільми: "Атлантида" Валентина Васяновича, "Пофарбоване пташеня" Вацлава Маргоуля (співвиробництво України, Словаччини та Чехії) та "Статис" ("Парфенон") Мантаса Кведаравічюса (співвиробництво України, Литви і Франції).
Також в програму увійшов фільм українського режисера Сергія Лозниці під назвою "Торжество похорону", але країною виробництва вказана Німеччина.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем рюкзак Профессиональная фото студия в Харькове Плюсы и минусы воска против лазерной эпиляции Почему частотники – это выгодно? Какова их экономическая целесообразность в применении? Стильный гироборд – отличный способ передвижения

Последние новости