Україна потерпає від потужних пожеж: які основні причини

26.08.2019 10:05 6

Україна потерпає від потужних пожеж: які основні причини

Цього року різко, на 21%, зросла кількість пожеж в Україні.
Про це пише СобКор.
За даними Українського НДІ цивільного захисту, зараз на пожежах в середньому кожен день гинуть 6 осіб і 4 отримують травми, також вогонь щодоби знищує і пошкоджує 73 будівлі та 12 одиниць техніки. Всього ж в країні щодоби стається в середньому 254 пожежі.
Як підрахували експерти, за минулі півроку відзначено більше жертв пожеж на відкритих територіях, також зросла кількість загиблих дітей.
Всього з початку року на всіх пожежах загинули 1009 осіб, з них 28 – діти. У своєму звіті аналітики вказали, що серед основних причин є такі, де, на жаль, спостерігається стабільне збільшення. Стало більше підпалів, частіше стало горіти через несправне виробниче обладнання та недбале поводження з вогнем. При цьому зменшилася кількість пожеж, в яких винні діти.
Читайте також: Португалія постраждала від лісових пожеж: багато жертв
"Найгарячішими" регіонами виявилися Київська, Дніпропетровська та Одеська області, тут пожеж стало більше в середньому на тисячу.
Найбільше людей, 909, загинули в житлових будинках – це жителі Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Київської та Одеської областей.
Основними причинами пожеж в житлових приміщеннях залишаються необережне поводження з вогнем під час паління, недбала експлуатація печей і замикання електропроводки.
Рятувальники Київської області, де сталося найбільше пожеж, розповіли нам, що зростання сталося за рахунок підпалів сухої трави в екосистемах.
"Дійсно, якщо порівнювати перші півріччя 2019 і 2018-го, тобто зростання більш ніж на тисячу випадків. Причина – підпали сухої трави. Вплинути на це може місцева влада, але, схоже, цього не робить", – каже речник рятувальників Київщини Вікторія Рубан.
Статистика підтверджує, що пожеж в сільській місцевості стало більше на третину. Як ми з'ясували, на дачних інтернет-форумах багато селян скаржаться на сусідів, які спалюють на своїх ділянках сухостій.
За оцінками експертів, однією з основних причин пожеж залишається і замикання електропроводки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Магазин подарков на любой случай Как найти хороший сервис по ремонту компьютеров? Авторские кошельки из итальянской кожи Работают ли таблетки от алкоголизма? Объявления о продаже квартир и домов в Днепре

Последние новости