Помер відомий український легкоатлет

27.07.2019 21:15 8

Помер відомий український легкоатлет

Відомий український легкоатлет був призером чемпіонату Європи, брав участь в телепроектах, працював у міністерстві.
Про це пише СобКор.
Пішов з життя срібний призер чемпіонату Європи-1994 року у штовханні ядра, учасник трьох Олімпійських ігор (1996, 2000 і 2004), багаторічний капітан збірної України з легкої атлетики Роман Вірастюк.
На своїй сторінці в Facebook повідомив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.
Читайте також: Помер відомий український актор
Відзначимо, що після закінчення спортивної кар'єри він працював главою спорткомітету Івано-Франківської ОДА. У цей час у Романа відбулися перші серйозні проблеми з серцем – відірвався тромб, і лікарі ледве врятували життя спортсмену. Після відновлення Роман був ведучим на кількох спортивних телепроектах, в тому числі "День Олімпіади" в 2008 році на каналі "Мегаспорт" і "Олімпійські пристрасті" в 2012 році на студії Савіка Шустера. А ще був учасником шоу "Міняю жінку". Також працював головою департаменту олімпійських видів спорту в Міністерстві молоді та спорту України. Брав участь у парламентських виборах 2019, але не зумів перемогти в мажоритарному окрузі в Івано-Франківській області.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ассортимент мужских сумок от Bolini - отличный подарок мужу Юридические услуги и консультации на профессиональном уровне Почему частотники – это выгодно? Какова их экономическая целесообразность в применении? Особливості слухопротезування Один из моих личных взглядов на наркоманию

Последние новости