Вчені розповіли, як колір постільної білизни впливає на настрій і сон

15.07.2019 21:25 6

Вчені розповіли, як колір постільної білизни впливає на настрій і сон

Існує безліч причин безсоння – від переживань щодо особистого життя до робочого стресу.
Про це пише СобКор.
За результатами досліджень Національного фонду сну, люди набагато краще сплять, коли їхні спальні кімнати мають світлі відтінки, а постільна білизна – сніжно-білий колір. В експерименті взяли участь 1500 осіб віком від 25 до 55 років.
«Ми детально вивчили, як різні медичні та поведінкові проблеми впливають на сон, і були здивовані, наскільки чутливим може бути людина до звуків, запахів і зорових ефектів, коли мова йде про нічний відпочинок», – розповів керівник експерименту Девід Клауд. Протягом дослідження 42% осіб не мали жодних проблем зі сном за будь-яких обставин. Усім іншим заважали навіть дрібниці: незручний матрац, надто яскрава постільна білизна, температура кімнати, сторонній шум, яскраве світло тощо.
Читайте також: Медики розповіли, як заснути під час спеки
До того ж, Девід Клауд зауважив, що спальна кімната повинна використовуватися виключно для сну та сексу. А ми досить часто у ній їмо, дивимося телевізор та навіть сперечаємося, а потім самі ж дивуємося, чому не можемо досягнути у ній релаксу.
Важливим відкриттям фонду стало те, що на сон людини має великий вплив колір постільної білизни. Тож ідеальним кольоровим поєднанням для спальної кімнати є ніжно-рожеві стіни і біла постільна білизна. Біла постільна білизна провокує відчуття чистоти, затишку і спокою, тому забезпечує кращий сон. Усі люди, що брали участь в експерименті, заснули на білій білизні всього за 10-15 хв. Може, саме тому ми завжди так добре спимо у готелях?
Щодо тканини постільної білизни, вона неодмінно повинна бути приємною до тіла. Найкращі варіанти – із цупкої бавовни або сатину.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить входные и межкомнатные двери на SUPEDVERI.UA Поставка электрической энергии и энергоаудит Низкая стоимость за высококачественные бассейны от интернет-магазина vashbas.com Большой выбор разных видов гипсокартона Пластиковые панели по доступной цене

Последние новости